Korzyści dla Kandydatów – branża medyczna

Nasi konsultanci to osoby z doświadczeniem w branży
posiadający bardzo dużą wiedzę rynkową.

Fachowa Analiza i Porady dla kandydatów

umowa o prace dla pielęgniarek

Każdego miesiąca nasi konsultanci analizują setki nadesłanych aplikacji, dlatego my, jako pierwsi, wychwytujemy nowe trendy i rozwiązania.

Przed wysłaniem do Klienta CV, nasi kandydaci mogą liczyć na fachową analizę aplikacji i poprawne dostosowanie CV do specyfikacji stanowiska. Dołożymy wszelkich starań, aby informacje na temat doświadczenia zawodowego, edukacji i dodatkowych umiejętności były jak najbardziej adekwatne do firmy, w której kandydat stara się o angaż.

Nasi konsultanci przygotują również kandydata do rozmowy wstępnej lub spotkania rekrutacyjnego z Klientem przedstawiając informacje o kulturze danej organizacji, kluczowych obszarach działania czy też zasadach panujących w firmie.

Zapewniamy całkowitą pomoc w znalezieniu pracy, załatwieniu formalności zarówno, jeśli chodzi o legalność nowej pracy jak i przeprowadzki. Nasi konsultanci zrobią wszystko, co będzie konieczne, aby podjęcie nowej pracy poszło jak najsprawniej i pomogą dopiąć wszystko na ostatni guzik.

 

Wiedza Rynkowa i Doświadczenie

Nasi konsultanci to osoby z doświadczeniem w branży posiadający bardzo dużą wiedzę rynkową, dzięki czemu proces rekrutacyjny jest o wiele łatwiejszy.

 

proces rekrutacyjny w branży medycznej

 

Kandydaci zgłaszający swoją kandydaturę do Axamo nie muszą spędzać godzin na przeszukiwaniu setek ofert pracy w Internecie, ponieważ zgłaszając swoją kandydaturę do nas, nasi konsultanci zrobią to za nich, biorąc pod uwagę indywidualny profil każdego z kandydatów.

Ponadto, agencja bardzo często prowadzi tzw. ukryte procesy rekrutacyjne, kiedy to firma poszukująca pracowników nie podaje do publicznej wiadomości swojego zapotrzebowania. Zlecenie takie przekazywane jest do agencji rekrutacyjnej, która nie podając nazwy firmy do szerokiej wiadomości, prowadzi selekcje kandydatów oraz rekrutacje. Przesyłając swoją kandydaturę do agencji kandydaci w bardzo istotny sposób zwiększają swoje szanse na uczestnictwo w procesie rekrutacji a co za tym idzie – znalezienie wymarzonej pracy.

Konsultanci Axamo dysponują również ogromną wiedzą rynkową dotyczącą kultury pracy wielu organizacji oraz struktury zarobków, przez co mogą udzielić bardzo konkretnych informacji i wskazówek co do poziomu zarobków oraz pakietów pozapłacowych w odniesieniu do warunków na danym rynku lub w wybranym sektorze.

 

Baza danych

Każdy zainteresowany kandydat zostaje wpisany do wewnętrznej bazy danych naszej firmy.

Axamo regularnie powiadamia zarejestrowane osoby o pojawieniu się nowych, ciekawych ofert pracy w wybranej branży oraz aktualizuje zapisane profile mając na uwadze długofalowe działania promujące najlepszych kandydatów oraz zdobywanie przez nich dodatkowego doświadczenia jak i awansów zawodowych.

Dodatkowo Axamo stosuje zawansowaną metodę analizy słów kluczowych zawartych w CV dopasowując w ten sposób profile do konkretnej oferty, dzięki czemu szanse na znalezienie oferty odpowiadającej doświadczeniu zawodowemu zwiększają się kilkunastokrotnie.