Przebieg procesu rekrutacyjnego – branża medyczna

Nasi konsultanci to osoby z doświadczeniem w branży
posiadający bardzo dużą wiedzę rynkową.

Wiedza Rynkowa i Doświadczenie

Nasi konsultanci to osoby z doświadczeniem w branży posiadający bardzo dużą wiedzę rynkową, dzięki czemu proces rekrutacyjny jest o wiele łatwiejszy.

Najlepsze CV dla PielęgniarekKandydaci zgłaszający swoją kandydaturę do Axamo nie muszą spędzać godzin na przeszukiwaniu setek ofert pracy w Internecie, ponieważ zgłaszając swoją kandydaturę do nas, nasi konsultanci zrobią to za nich, biorąc pod uwagę indywidualny profil każdego z kandydatów.

Ponadto, agencja bardzo często prowadzi tzw. ukryte procesy rekrutacyjne, kiedy to firma poszukująca pracowników nie podaje do publicznej wiadomości swojego zapotrzebowania. Zlecenie takie przekazywane jest do agencji rekrutacyjnej, która nie podając nazwy firmy do szerokiej wiadomości, prowadzi selekcje kandydatów oraz rekrutacje. Przesyłając swoją kandydaturę do agencji kandydaci w bardzo istotny sposób zwiększają swoje szanse na uczestnictwo w procesie rekrutacji a co za tym idzie – znalezienie wymarzonej pracy.

płace za granicą i system organizacji pracy w branży medycznejKonsultanci Axamo dysponują również ogromną wiedzą rynkową dotyczącą kultury pracy wielu organizacji oraz struktury zarobków, przez co mogą udzielić bardzo konkretnych informacji i wskazówek, co do poziomu zarobków oraz pakietów pozapłacowych w odniesieniu do warunków na danym rynku lub w wybranym sektorze.