Oferty pracy dla pielęgniarek w Anglii i zagranicą – Axamo

Praca dla pielęgniarek w Anglii i zagranicą. Specjalnością naszej agencji jest rekrutacja pracowników do sektora medycznego.

Promocja dla Pielęgniarek

Axamo Medical

DywPraca dla pielęgniarek, Wielka Brytaniaizja Medyczna Axamo specjalizuje się w rekrutacji pracowników do sektora medycznego do Państw Unii Europejskiej.

Współpracujemy z pracodawcami o bardzo szerokim profilu dostarczając usługi rekrutacyjne do prywatnych domów opieki, instytucji charytatywnych, prywatnych klinik i szpitali jak również do instytucji sektora publicznego.

Nasi konsultanci to osoby z dużym doświadczeniem i praktyczną wiedzą z zakresu rekrutacji pracowników do sektora medycznego mający na swoim koncie setki zrealizowanych projektów.

 

Praca dla pielęgniarek, Wielka Brytania

Axamo Medical asystuje pielęgniarkom w podjęciu zatrudnienia w Wielkiej Brytanii począwszy od przygotowania dokumentów niezbędnych do rejestracji w Brytyjskich Izbach Pielęgniarek i Położnych, skończywszy na dobraniu odpowiedniej oferty pracy w taki sposób, aby odpowiadała posiadanemu doświadczeniu oraz osobistym aspiracjom kandydata.

Kandydaci zainteresowani podjęciem pracy na stanowisku Pielęgniarki lub Pielęgniarza w Wielkiej Brytanii proszeni są o przesłanie następujących dokumentów:

  • Aktualne CV
  • Kopia dokumentu tożsamości (dowód ID lub paszport)
  • Kopia dyplomu (licencjat lub magister)
  • Kopia numeru PIN otrzymanego od NMC (lub ostatniej korespondencji z NMC, w przypadku osób badanych w trakcie rejestracji)

Aplikuj

 

Jak zarejestrować się w Brytyjskich Izbach Pielęgniarek i Położnych?

NMC

Nursing and Midwifery Council, to Brytyjska Izba Pielęgniarek i Położnych, która nostryfikuje kwalifikacje pielęgniarek.

Kandydaci zainteresowani podjęciem pracy na stanowisku pielęgniarskim w Wielkiej Brytanii muszą w pierwszej kolejności uzyskać rejestrację w NMC.

Pierwszym i podstawowym krokiem jest zaaplikowanie po formularz rejestracyjny na stronie NMC: https://forms.nmc-uk.org/Forms/eurequest.

Aplikacja powinna dotrzeć na podany w rejestracji adres w przeciągu 2-3 tygodni. W aplikacji znajdują się informacje na temat podstawowych dokumentów, które niezbędne będą do przeprowadzenia rejestracji i uzyskania numeru PIN-u, (lecz warto pamiętać, że w razie niejasności, NMC zawsze może poprosić Cię o dodatkowe dokumenty, co może znacznie przedłużyć okres oczekiwania!).

Ważne jest, aby czytać aplikacje powoli i ze zrozumieniem oraz zachowywać wszelką korespondencje nadesłaną od NMC.

Do wypełnionej aplikacji należy dołączyć notarialne poświadczone i przetłumaczone na język angielski kopie dokumentów, gdyż NMC nie ma zwyczaju odsyłania otrzymanych dokumentów.

Nasi konsultanci na każdym etapie rejestracji w NMC służą fachowym doradztwem. Jesteśmy w stanie również skontaktować się w imieniu kandydata z NMC, aby sprawdzić, na jakim etapie znajduje się aplikacja danej osoby. Niejednokrotnie dzięki naszemu wsparciu naszym kandydatom udało się uzyskać rejestrację szybciej, a co najważniejsze bez zbędnych pomyłek w procesie.

W przypadku pytań dotyczących samej pracy w Wielkiej Brytanii czy też rejestracji w NMC gorąco zachęcamy do bezpośrednio kontaktu z naszymi biurami.

Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zapisz