O nas

AXAMO RECRUITMENT to polsko-brytyjska agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się  w rekrutacjach stałych z ponad 10 letnim doświadczeniem. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Budujemy długotrwałe relacje zarówno z Klientami, jak i Kandydatami. Odpowiadamy na potrzeby rynku, rozwiązując trudności w dostępie do wykwalifikowanych kandydatów.

 

Jesteśmy łowcami talentów, którzy docierają do najlepszych kandydatów na rynku. Z uwagą słuchamy ich oczekiwań  i potrzeb, dzięki czemu potrafimy pomóc im w znalezieniu wymarzonej pracy i realizacji celów zawodowych.

#runaxamo – historia Artura

Agencja Rekrutacyjna AXAMO z wielką przyjemnością informuje, że rozpoczęła projekt #runaxamo, akcję, której celem jest wsparcie wyjątkowej osoby.

Artur jest bratem jednej z naszych kandydatek z sektora medycznego – pielęgniarki Kamili. 27 września 2017 roku uległ bardzo ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, który odmienił jego życie. Jego rodzinie powiedziano, aby przygotowała się na najgorsze, on jednak wiedział, że prawdziwa walka o jego życie dopiero się zaczyna. Podczas pierwszej nocy w szpitalu przeszedł dwie poważne operacje mózgu oraz złamanego obojczyka i miednicy.

Po operacji ratującej życie spędził dwa miesiące na oddziale intensywnej opieki medycznej, później kolejny miesiąc na oddziale neurologicznym z powodu wielu infekcji. Był podłączony do urządzeń podtrzymujących życie, a lekarze byli przekonani, że nigdy nie będzie mógł samodzielnie oddychać. Artur po raz kolejny wykazał się ogromną chęcią życia i udowodnił lekarzom, że byli w błędzie. Szybko odzyskał siły i teraz uczy się na nowo mówić. Cały czas kontynuuje leczenie i rehabilitację.

Ze względu na to, że koszty rehabilitacji są ogromne, Artur i jego rodzina potrzebują naszej pomocy. Jako pracownicy AXAMO zawsze staramy się nieść pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna, dlatego aby zebrać potrzebne fundusze dla dzielnego Artura, który podjął ciężką walkę o swoje życie, zbieramy kilometry biegając, jeżdżąc na rowerze i pływając.

 

Dołącz do nas!

Chcielibyśmy zaprosić Cię do wspólnej akcji! Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyś trenował z nami i zachęcił do treningu inne osoby. Utworzyliśmy otwartą rywalizację na ENDOMONO gdzie wspólnie możemy/ każdy może zbierać kilometry w dobrej sprawie.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest w stanie biegać, dlatego kilometry można zbierać w inny sposób, np. jeżdżąc na rowerze, wędrując lub po prostu chodząc.

Ponadto zdecydowaliśmy się, aby 8 września br.  wziąć udział w maratonie na 10 km w Krynicy Górskiej.

Z całego serca dziękujemy za pomoc Arturowi, która pomoże mu rozpocząć nowy rozdział jego życia.

Tak jak Artur, w AXAMO nigdy się nie poddajemy. Zawsze stawiamy czoła wyzwaniom, jakie niesie życie.

runaxamo reprezentuje naszą filozofię życia oraz to, jak zarządzamy firmą- z najwyśzym oddaniem poświęceniem i troską. 

 

Jak się zaangażować?

Dołącz do wyzwania na Endomondo: https://www.endomondo.com/challenges/36930500

Możesz nie tylko obserwować nasze postępy w przygotowaniach do maratonu, ale również sam wziąć udział i zbierać kilometry.

Nasz cel: 50 000km

Zamieść swoje zdjęcie z przygotowań i opublikuj na swoich mediach społecznościowych z dopiskiem #runaxamo #knigntsofartur

Wszyscy znamy legendę Króla Artura i jego odważnych, niezwyciężonych rycerzy - zostańmy jednym z rycerzy Artura i pomóżmy mu wygrać jego walkę.

Artura można wesprzeć również wpłacając pieniądze na numer konta bankowego:

Fundacja Sedeka

Alior Bank SA

93 2490 0005 0000 4600 7287 1845 – z dopiskiem 11458#runaxamo


 

 

 

W sobotę 8 września br. pracownicy AXAMO byli uczestnikami jednego z najpopularniejszych festiwalowych biegów – Życiowej Dziesiątki – 10 kilometrów w Krynicy Zdrój. Było to zakończenie naszej akcji #runaxamo, w której zbieraliśmy kilometry i fundusze na rehabilitację naszego kolegi, który uległ poważnemu wypadkowi. Większość trasy prowadziła lekko z górki, sprzyjając poprawianiu osobistych rekordów. Stąd Życiowa w nazwie biegu. Wszystkim nam udało się szczęśliwie dobiec do mety w Muszynie. Pomimo dużego wysiłku bardzo dobrze się bawiliśmy i z pewnością kiedyś to jeszcze powtórzymy.

 

 

Zarówno my, jak i nasi Klienci dbamy o pracowników, ich komfort pracy oraz zachowanie work – life balance.

Zerknijcie na kilka zdjęć z wizyt u naszego partnera biznesowego - tak wygląda playroom naszego Klienta. Poniżej znajdziecie aktualne oferty pracy, m.in.: dla Automatyków PLC/HMI, Programistów Robotów  i Programistów Java/ C#/ C++

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do aplikowania:

 

Automatyk PLC/HMI 

http://axamo.pl/offer/automatyk-plchmi-1 

Java Developer 

http://axamo.pl/offer/java-developer-1

Programista Robotów Przemysłowych

http://axamo.pl/offer/programista-robotow-przemyslowych-1 

Programista systemów klasy MES/ERP 

http://axamo.pl/offer/programista-systemow-klasy-meserp-1 

Software  Developer C++

http://axamo.pl/offer/software-developer-c-1

Software Developer C#,.NET 

http://axamo.pl/offer/software-developer-cnet-1