08 / 04 / 2019
Automatyk PLC
Lokalizacja
Kraków, Małopolska pl
Płaca
-
Rodzaj zatrudnienia
Stała
Nr referencyjny
A/K/19

Klientem jest globalna, rozpoznawalna firma dostarczająca rozwiązań z dziedziny IT oraz automatyki przemysłowej w branży metalurgicznej.

 

Do zadań Inżyniera Automatyka należeć będzie:

 • Programowanie, konfiguracja, testowanie i uruchomienie systemów automatyki opartych na sterownikach PLC
 • Przygotowanie dokumentacji realizowanych projektów

Od kandydatów oczekujemy:

 • Wyższego wykształcenia technicznego - preferowane kierunki: automatyka, robotyka.
 • Znajomości programowania oraz konfiguracji sterowników PLC (preferowane Siemens, Allen Bradley) lub systemów wizualizacji.
 • Umiejętności czytania schematów elektrycznych.
 • Umiejętności codziennej komunikacji i współpracy w międzynarodowym zespole (angielski B2), zdolności analitycznego myślenia i kreatywność
 • Dyspozycyjności umożliwiającej zagraniczne wyjazdy służbowe, kontrakty Klienta realizowane są m. in. w Chinach, Wietnamie, Indonezji, Brazylii, Meksyku, USA i Kanadzie a także w Europie.  Zagraniczne delegacje stanowią ok. 50% czasu pracy. Długość kontraktów zagranicznych jest różna i wynosi średnio od 3 tygodni do 6 miesięcy. Nasz Klient pokrywa koszty zakwaterowania w hotelach min.3* za cały czas pobytu. W przypadku delegacji trwających dłużej niż 4 miesiące, pracodawca pokrywa koszt przelotu pracownika  na urlop do Polski ( lub- alternatywnie,  koszt przelotu bliskiej osoby z Polski do miejsca pobytu pracownika. 

Mile widziane: 

 • Uprawnienia SEP E i D do 1 kV

Oferta: 

 • Atrakcyjne wynagrodzenie  uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności oraz motywacyjny system premiowy: premia roczna,  cost of living, quality of living, premia rozruchowa, dodatek delegacyjny.
 • A ponadto: prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie i dofinansowanie do obiadów, pracowniczy program emerytalny, kartę MultiSport, dofinansowanie dodatkowej edukacji, możliwość rozwoju zawodowego i system szkoleń oraz pracę w międzynarodowych zespołach na terenie całego świata przy realizacji dużych projektów inwestycyjnych w branży metalurgicznej. Elastyczny czas pracy. 
 • Ciekawą pracę oraz realną możliwość rozwoju zawodowego. Sprzyja temu zarówno brak powtarzalności i duża różnorodność realizowanych projektów jak również bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych. 

Zachęcam i zapraszam do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego:

Kraków: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Automatyk-PLC-HMI/5403-3581-25-0b5-2560.html 

 

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. znajdziemy Ci
idealną pracę
Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń: +48 17 78 50 250
lub
napisz: praca@axamo.pl
Podobne oferty
24.01.2019
Elektronik w dziale Utrzymania Ruchu
okolice Rzeszowa, Podkarpackie, Polska
07.02.2019
Inżynier Elektronik
Mielec, Podkarpackie, Polska
22.02.2019
Software Developer
Rzeszów, Podkarpackie, pl
26.02.2019
Programista Tokarz CNC
Sanok, Podkarpackie, Polska