Zespół konsultantów

Zapraszamy pracodawców i działy HR
do współpracy z AXAMO recruitment!

Zespół konsultantów

Realizując procesy rekrutacyjne pracujemy w zespole, który dzieli się na ściśle sprecyzowane działy. Dzięki temu, mamy pewność, że każdy szczegół jest traktowany z właściwą uwagą.

 

Główny konsultant projektu – osoba odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z klientem oraz przebieg całego procesu rekrutacyjnego. Konsultanci projektują procedury kolejnych etapów rekrutacji, dobierają właściwą metodykę i koordynują działania poszczególnych członków zespołu.

  • Menadżerowie rekrutacji – pracownicy tego działu mają za zadanie wypracowywanie rozwiązań marketingowych, mających na celu zwiększenie zasięgu oferty i dotarcie do jak największej liczby kandydatów.
  • Analitycy procesu rekrutacji – specjaliści zajmujący się wstępną selekcją aplikacji. Tworzą wstępne listy kandydatów, określają ich profil oraz preferencje zawodowe.
  • Dział weryfikacyjny – osoby weryfikujące zgodność danych zawartych w CV z rzeczywistością. Ich zadaniem jest dokładne sprawdzenie doświadczenia kandydatów, otrzymanych przez nich referencji oraz certyfikatów

 

Specjaliści – autorytety działający w różnych branżach. Pomagają w projektowaniu procesów sprawdzania kandydatów i konsultacjach związanych z weryfikacją umiejętności.

Nasi Klienci są na bieżąco informowani o postępach w realizacji, dzięki czemu mogą w razie potrzeby dokonać odpowiednich modyfikacji wymagań.