Specjalista ds. celnych

  • data dodania 12.10.2017
  • Lokalizacja:
    Rzeszów
  • Numer Referencyjny:

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Naszym klientem jest członek Doliny Lotniczej, międzynarodowa i prestiżowa firma specjalizująca się w produkcji komponentów lotniczych. W związku z dalszym, intensywnym rozwojem poszukujemy doświadczonego Specjalisty lub Specjalistki ds. celnych.

Lokalizacja: Rzeszów

Forma zatrudnienia:  praca w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę

Bezpośredni przełożony : Kierownik zakupów i odpraw celnych

Główne zadania na stanowisku:

  • Organizowanie odpraw celnych w wywozie i przywozie
  • Tworzenie dokumentacji obrotu magazynowego
  • Fakturowanie
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych w procedurach uproszczonych
  • Współpraca z innymi działami firmy (zakupy, sekcja wysyłek, magazyn, dział finansowy)
  • Kontakt (przede wszystkim telefoniczny) z Urzędem Celnym oraz firmami spedycyjnymi

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia agenta celnego
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację)
  • Znajomość pakietu MS Office

Dlaczego warto aplikować?

Nasz Klient oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny (między innymi karta Multisport, dofinansowanie do specjalistycznych kursów i szkoleń, premie uznaniowe, dofinansowanie do wczasów pod gruszą itp.)
  • Komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Inne benefity
  • Szerokie i przejrzyste możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres praca@axamo.pl w tytule wpisując  NAZWĘ STANOWISKA

 Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje –  zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.