PROJEKTANT ELEKTRONIK

  • data dodania 19.07.2017
  • Lokalizacja:
    Rzeszów
  • Numer Referencyjny:
    Projektant Elektronik

 Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się (wzrost zatrudnienia o ok. 70% od 2013 roku)  firma produkcyjna z branży elektronicznej. W związku z otwarciem nowego oddziału – Biura Projektowego w Rzeszowie,  poszukujemy kreatywnych i otwartych na nowe wyzwania zawodowe Inżynierów Elektroników – Projektantów.

Lokalizacja: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • projektowanie nowych produktów na podstawie założeń klienta
  • projektowanie podzespołów elektronicznych przeznaczonych między innymi dla branży AGD oraz różnych gałęzi przemysłu (m.in. samochodowego i lotniczego )
  • usprawnianie istniejących oraz tworzenie koncepcji nowych produktów
  • tworzenie oprogramowania dla mikrokontrolerów
  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej i eksploatacyjnej oraz wprowadzanie w nich zmian
  • uruchamianie produktów w fazie modelu i prototypu

Wymagania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane elektroniczne)
  • znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych
  • wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
  • znajomość obszarów produkcji kontraktowej elektroniki
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną)
  • znajomość środowiska do projektowania elektroniki Altium Designer
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów z rdzeniem CORTEX M3
  • umiejętność programowania w języku C
  • praktyczna umiejętność posługiwania się takimi przyrządami jak oscyloskop czy generator sygnałowy
  • rozwinięte kompetencje miękkie, dyspozycyjność, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole

 Co w zamian?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Objęcie samodzielnego i perspektywicznego stanowiska, przejrzysta ścieżka kariery i możliwość awansu w strukturach firmy
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie (wzrost zatrudnienia o 70% od 2013 roku)
  • Stabilna praca w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze sprzyjającej realizacji swoich pomysłów
  • Uczestnictwo w ciekawych i różnorodnych projektach (dotyczących m.in. rozwoju koncepcji Internetu rzeczy)

 Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o przesłanie CV w języku polskim na adres praca@axamo.pl w tytule wpisując  PROJEKTANT ELEKTRONIK.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje –  zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”