LIDER DZIAŁU HANDLOWEGO

  • data dodania 25.09.2017
  • Lokalizacja:
    Sanok
  • Numer Referencyjny:

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Realizujemy projekty na stanowiska managerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Naszym Klientem jest  innowacyjna firma produkcyjna z Sanoka, która w ostatnich 4 latach zwiększyła swoje zatrudnienia o blisko 70%. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku,  jest dostawcą nowoczesnych technologii dla wielu światowych koncernów. W związku z dalszym rozwojem i  rozbudową działu handlowego,  poszukujemy doświadczonych, operatywnych i otwartych na nowe wyzwania zawodowe kandydatów, gotowych do objęcia samodzielnego i perspektywicznego stanowiska LIDERA DZIAŁU HANDLOWEGO.

Miejsce pracy: Sanok

Główne zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem handlowców – organizowanie pracy, przydzielanie obowiązków i delegowanie zadań pracownikom, a także motywowanie, wspieranie w rozwoju i monitorowanie postępów ich pracy
  • Opracowywanie i realizacja planów oraz strategii sprzedażowych
  • Nawiązywanie i rozwijanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz (między innymi poprzez wyjazdy na targi zagraniczne)
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji zadań
  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu firmy
  • Rozbudowa działu handlowego

Praca ma charakter przede wszystkim stacjonarny.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Doświadczenie w sprzedaży (preferowane w firmie produkcyjnej) i znajomość procesów sprzedażowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna/ dobra znajomość języka angielskiego (język używany jest w codziennej pracy)
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, dynamiczność i elastyczność w działaniu, zaangażowanie w powierzone działania oraz operatywność

Dlaczego warto aplikować?

Nasz Klient oferuje stabilną i rozwojową pracę w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej kulturze organizacyjnej. Osoba, która obejmie stanowisko Lidera działu handlowego będzie miała możliwość uczestnictwa w ciekawych i różnorodnych projektach oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez udziału w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych. Firma oferuje realną możliwość rozwoju zawodowego oraz szybkiego awansu w strukturach firmy – objęcia stanowiska Kierownika działu handlowego.

Co ponadto oferuje Firma?

  • Komfortowe warunki pracy w niekorporacyjnej atmosferze sprzyjającej realizacji swoich pomysłów
  • Objęcie samodzielnego i perspektywicznego stanowiska, przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość awansu w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie stałe + system premiowy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (wzrost zatrudnienia ok. 70% od 2013 roku)

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.

 Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres k.kustra@axamo.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

 Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje –  zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.